سرویس آشپزخانه چهارگوش 22 پارچه لیمون درب شفاف

وزن: 15 کیلوگرم

ابعاد: 54 × 50 × 64 cm

تعداد تکه محصول: 22 پارچه

قابلیت شستشو: دارد

*توجه این قیمت مخصوص همکاران عزیز میباشد از فروش خرده معذوریم*

0 تومان

در انبار موجود نیست

سرویس‌ آشپزخانه لیمون بار سنگینی از دوش عروس خانم‌ها برداشته و زمان جمع آوری و خرید ظروف مورد نیاز هر آشپزخانه از میان انبوه محصولات و تعداد زیاد فروشگاه را کاهش داده است و با تهیه یک سرویس کامل آشپزخانه کلی زمان برای کارهای دیگرتان می‌خرید.

سرویس آشپزخانه 22 پارچه چهارگوش لیمون رنگ سفید مدل سال 1397 عرضه شد و قالب چهارگوش این سرویس نسل جدیدی از قالب ظروف این شرکت است. از این قالب در زمان کوتاهی استقبال شد و مورد پسند عروس خانم‌ها قرار گرفت.
روی بدنه این قالب پنچره‌ها ای شفاف قرار گرفته است که به وسیله آن محتویات داخل ظروف قابل رویت هستند و دیگر نیازی به باز کردن تک تک ظروف برای پیدا کردن مواد غذایی نباشد.

این سروس شامل ظروفی برای نگهداری برنج، قند وشکر، انواع حبوبات و ادویه و انواع مواد خوراکی خشک و سطل زباله و ترازو و هر آنچه که برای آشپزخانه نیاز است می‌شود. همه این ظروف در یک پک زیبا با قیمت مناسب تر بصورت یکجا قرار گرفته است.

محصولات لیمون از مواد اولیه غیر بازیافتی و کاملا بهداشتی تهیه شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد. بدنه ظروف از جنس پلاستیک  است که مقاومت و انعطاف پذیر است و به سادگی آسیب نمی‌بیند و مدت زیادی قابل استفاده هستند.
این ظروف قابلیت شستشو دارند و این یک ویژگی خوب برای این محصول بشمار می‌آید.

عالی

عالی